Kariera

Pracownicy każdej firmy są najważniejszym i najcenniejszym jej kapitałem. Ich wiedza, doświadczenie, fachowość wraz z wysoką motywacją i identyfikacją wpływają na konkurencyjność oraz innowacyjność nie tylko samej firmy na rynku, ale również oferowanych przez nią produktów i usług. My również identyfikujemy się z tą misją i wiemy, jak ważny w strategii firmy jest właściwy dobór pracowników, wykorzystanie jego umiejętności i zaspokojenie potrzeb, by zatrzymać go w firmie jak najdłużej.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, rekrutacja prowadzona jest przez cały rok. Poszukujemy pracowników z którymi wspólnie będziemy mogli realizować wyznaczone cele. Oczekujemy na zgłoszenie kandydatów zorientowanych na rozwój i otwartych na nowe doświadczenia.

Proces rekrutacyjny w naszej Firmie przebiega następująco:

I. Analiza nadesłanych aplikacji, po której kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami
II. Pierwsze spotkanie – prowadzone przez pracownika kadr, podczas którego chcemy poznać kwalifikacje, motywację do pracy i oczekiwania kandydata
III. Kolejne spotkanie odbywa się z przyszłym przełożonym, który przedstawia zakres obowiązków i opisuje stanowisko pracy.

Po zakończeniu procesu rekrutacji, Pracownik Biura Kadr informuje Kandydata o wyniku rozmów.

PRACA NA WAKACJE!!!

  • jesteś uczniem lub studentem, masz ukończone 18 lat

  • chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie, ale na razie nie możesz sobie pozwolić na etat lub poważne praktyki

  • chcesz zdobyć nowe doświadczenie

  • jesteś odpowiedzialny/a i można na ciebie liczyć

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wędlin od 1990 roku.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy w naszym zespole przez okres wakacji w działach produkcyjnych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt

ALEKSANDRIA Sp. z o.o. Sp. k.

Aleksandria I, ul. Gościnna 6

42-274 Konopiska

tel. 34 328 30 45

praca@aleksandria.pl

Poszukujemy Hostess - Lublin, Puławy, Zamość i okolice

Aleksandria Rodzinna Firma Wędliniarska poszukuje hostess do dłuższej współpracy przy promowaniu wyrobów wędliniarskich w Lublinie, Puławach, Zamościu i okolicach.

Wymagania:
- umiejętność i aktywność w nawiązywaniu kontaktów
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- własny transport mile widziany

Zakres obowiązków:
- aktywna promocja prezentowanych wyrobów
- raportowanie przeprowadzonej degustacji
- dbałość za powierzone materiały

Oferujemy:
- umowa zlecenie

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i zamieszczoną klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

  Oferujemy:

  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • doskonałą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki związane z zarządzaniem i marketingiem)
  • umiejętność pracy w zespole

  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel

  • umiejętność redagowania pism i ofert handlowych

  • rzetelność, kreatywność, wysokie poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w mowie i piśmie

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość rynku FMCG mile widziana

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Gwarantujemy pełną poufność ofert.

Oferty pracy w postaci CV i listu motywacyjnego